TWOJA WŁASNA FABRYKA

 

Wata cukrowa jest znana na całym Świecie i w każdej kulturze, jako jeden z niewielu produktów nie wymaga dodatkowej reklamy!

 

Dostępność jej jeszcze nigdy nie była taka prosta. Dzięki zamknięciu jej z użyciem odpowiedniej technologii w plastikowym kubeczku możemy cieszyć się jej smakiem w dowolnym miejscu, nie czekając już na specjalną okazję.

 

Któż z nas nie pamięta dziecięcych i beztroskich lat naszego najpiękniejszego okresu życia, w tych chwilach towarzyszyła nam właśnie „ona” – wata cukrowa przynosząc zawsze uśmiech na naszych twarzach.

 

Dzięki opracowanej przez nas technologii oraz unikalnym rozwiązaniom teraz i Ty możesz podjąć decyzję o własnej fabryce w Twoim kraju.

 

Jednym z najdroższych części składowych tego produktu jest transport gdyż wiemy że wata „waży prawie nic” niestety objętość jej jest duża, dla przykładu cała ciężarówka naszego słodkiego przysmaku waży zaledwie  około 3 ton razem z opakowaniami.

 

Wata cukrowa jako produkt z grupy ”impuls” jest wysokomarżowa, więc jeżeli czujesz wyzwanie skontaktuj się z Nami i omów możliwości otworzenia własnej Fabryki Waty Cukrowej.

 

Dzięki współpracy z nami otrzymujesz więcej niż myślisz, a wszystko to dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z tym produktem.

 

Bardzo trudno w dzisiejszych czasach wykreować i wprowadzić nowe produkty nam udało się to zrobić, ponadto mamy opracowane kolejne technologie na nowe produkty które mogą być produkowane przy użyciu tej samej linii technologicznej.

 

Oto kilka z nich:

 

Wata cukrowa która zamienia się w balonową gumę do żucia – czy pomyślałbyś kiedyś że to będzie możliwe, a może przełamanie kanonu i kwaśna wata cukrowa?, a na koniec wystrzałowa wata cukrowa ze strzelającym cukrem…

 

Każdy kubek 500 ml zawiera 20 gram cukru co jest odpowiednikiem dużej waty cukrowej na patyku. Cenę waty na patyku znasz. Warto podkreślić że w czasach gdy szczególnie zwracamy uwagę na to co jemy – 1 kubek waty to zaledwie 80 kalorii a daje uczucie spełnienia słodkich marzeń. O reszcie dowiesz się kontaktując się z nami

 

Zadaj sobie pytanie czy będąc dzieckiem chciałbyś tego spróbować, lub też czy jako Rodzic odmówiłbyś zakupu tego produktu?

 

 

Jeżeli tak czekamy na kontakt z Tobą.